Partners

Regionale ketenpartners

Hieronder vindt u een lijst met namen van zorginstellingen binnen het OTO-beleid inclusief namen van OTO contactpersonen.

OTO-coördinator Limburg
Clarien Schoeren-Langenkamp
Netwerk Acute Zorg Limburg
Bezoekadres: P. Debyelaan 25, 6229 HX Maastricht
Postadres: Postbus 5800, 6202 AZ Maastricht
Email: clarien.schoeren@mumc.nl
Mobiel: 06-22175591

Netwerk Acute Zorg Limburg 
Ruth Jongen, management assistente NAZL en OTO Limburg
043-3876389
netwerkacutezorglimburg@mumc.nl

KANO
Ruth Jongen
Telefoon: 043-3876389
ruth.jongen@mumc.nl

Subsidie-aanvragen
Clarien Schoeren-Langenkamp 
Mobiel: 06-22175591
clarien.schoeren@mumc.nl

Ziekenhuizen

Zuyderland Heerlen

Martin Deeder 
Postbus 4446, 6401 CX HEERLEN 
m.deeder@atriummc.nl

Maastricht UMC+
Bianca Marco en Jean Koken
Postbus 5800, 6202 AZ MAASTRICHT
b.marco@mumc.nl
jean.koken@mumc.nl



Zuyderland Sittard
Ron Thalen
Dr. H. v.d. Hoffplein 1, 6162 BG SITTARD
r.thalen@orbisconcern.nl

VieCuri MC
Ton Heerschop 
Postbus 1926, 5900 BX Venlo
theerschop@viecuri.nl

St. Jans Gasthuis
Willy Peeters
Postbus 29, 6000 AA WEERT
wpj.peeters@sjgweert.nl

St. Laurentius Ziekenhuis
Ingo de Vries
Postbus 920, 6040 AX ROERMOND
i.devries@lzr.nl

RAV Zuid Limburg
Danny ten Berge en Stan Hanneman
Postbus 2022, 6160 HA GELEEN
danny.tenberge@ggdzl.nl   
stan.hanneman@ggdzl.nl

RAV Limburg Noord
Jacques Notten
Postbus 827, 5900 AV VENLO
jnotten@ambulancezorgln.nl

GGD

GGD Zuid-Limburg
Christel Steins
Postbus 2022, 6160 HA GELEEN
christel.steins@ggdzl.nl

GGD LN
Saskia Willems
Postbus 1150, 5900 BD VENLO
saskia.willems@vrln.nl

Huisartsen

Huisartsen Oostelijk Zuid Limburg (HOZL)
Roger Eurelings
Postbus 2524, 6401 DA Heerlen
r.eurelings@hozl.nl

Meditta Spoedzorg B.V.
Marianne Verkuylen
Milaanstraat 100, 6135 LH Sittard
marianneverkuylen@meditta.nl

HAP Maastricht en Heuvelland
Erica Posma 
Postbus 5800, 6202 AZ MAASTRICHT
erica.posma@mumc.nl

Cohesie
Geert Philipsen
Professor Gelissensingel 20, 5912 JX Venlo
directie@cohesie.org

Meditta
Wilma van den Groenendal
Milaanstraat 100, 6135LH Sittard
wilmavandengroenendal@meditta.nl

GGZ

Mondriaan Services
Errol Pirson
Postbus 4436, 6401 CX Heerlen
e.pirson@mondriaan.eu

PSHOR Limburg-Noord
Marian Klaassen
Postbus 11, 5900 AA VENLO
m.klaassen@vrln.nl

Mutsaersstichting
Jos Peters
Postbus 242, 5900 AE Venlo
jpeters@mutsaersstichting.nl

GGZ NML
Henk Verstappen
Postbus 5, 5800 AA Venray
hverstappen@ggznml.nl

Met GGZ
Johan Sijm
Postbus 21, 6040 AA Roermond
jsijm@metggz.nl

GHOR

GHOR Limburg Noord
Ben Rayer
Postbus 11, 5900 AA VENLO
b.rayer@vrln.nl

GHOR Zuid Limburg
Theo Heuts
Postbus 2022, 6160 HA GELE
theo.heuts@ggdzl.nl 

Verpleeg- en verzorgingshuizen